Foto’s 2024

DIT WAS HUTTENBOUWSPEKTAKEL 2024

Griezelige spookhuizen, een echt reuzenrad en de winnende draaimolen; wat een prachtige kermisattracties werden er gebouwd op de kermis-editie van het Huttenbouwspektakel! En de hutten waren niet het enige in thema: tussen het timmeren door konden de kinderen rollen in de aquabubbles, springen op de bungeetrampolines en een suikerspin halen. Het hoogtepunt van de attracties was onze klimtoren van 10 meter hoog.

Alle sponsoren, helpende handjes van AZC Budel, deelnemers en vrijwilligers: bedankt! Zonder jullie hadden we er niet zo’n spektakel van kunnen maken.

Bekijk het hele fotoalbum op onze facebookpagina.

Het volgende Huttenbouwspektakel vindt plaats op 7 & 8 juni 2025. Tot die tijd organiseren we met Jong Nederland Budel-Schoot nog veel meer sport, spel en avontuur in de natuur. Ben je tussen de 4 en 16 jaar en kun je niet wachten tot volgend jaar? Doe dan een keer mee met een van onze groepen! Meer informatie over onze club vind je op jnbs.nl. 🔥